Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Nysie

Kolorowy pasek

Papis Alicja - Naczelnik - pok. 205 - tel. 774080514 -a.papis@www.nysa.pl
Krawczyk Marta - Zastępca Naczelnika - pok. 206 - tel. 774080515 -m.krawczyk@www.nysa.pl

OK - Komórka Organizacji i Komunikacji

Kluska Renata Inspektor pok. 120 77 4080542 r.kluska@www.nysa.pl
Kurowska Grażyna Inspektor pok. 206 77 4080515 g.kurowska@www.nysa.pl
Kusterka Irena Inspektor pok. 100 77 4080505 i.kusterka@www.nysa.pl
Babiński Andrzej Podinspektor pok. 224 77 4080522 a.babinski@www.nysa.pl
Rogulska Alicja Podinspektor pok. 212 77 4080633 a.rogulska@www.nysa.pl
Sokołowska Agnieszka Podinspektor pok. 206 77 4080515 a.sokolowska@www.nysa.pl

PR - Komórka Promocji

Wawrzkowicz Małgorzata Inspektor pok. 212 77 4080530 m.wawrzkowicz@www.nysa.pl

BR - Biuro Rady

Mrukowicz-Ternik Joanna Inspektor pok. 207 77 4080517 j.mrukowicz@www.nysa.pl
Pawęska Ewelina Inspektor pok. 207 77 4080517 e.paweska@www.nysa.pl

GS - Komórka Gospodarcza

Hasij Andrzej Inspektor pok. 206 77 4080520 a.hasij@www.nysa.pl

KD - Biuro Kadr

Janicka Ewa Inspektor pok. 116 77 4080516 e.janicka@www.nysa.pl
Kopcisz Iwona Podinspektor pok. 116 77 4080516 i.kopcisz@www.nysa.pl

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Sokołowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Sokołowska
Data wprowadzenia:2019-06-14 11:27:04
Opublikował:Agnieszka Sokołowska
Data publikacji:2019-06-17 07:16:18
Ostatnia zmiana:2019-06-17 07:28:09
Ilość wyświetleń:264

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij