Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Nysie

Kolorowy pasek

Piwowarczyk Sławomir - Naczelnik - pok. 216 - tel. 77 4080594 -s.piwowarczyk@www.nysa.pl

Dąbrowska Marzena Inspektor pok. 223 77 4080571 m.dabrowska@www.nysa.pl
Kasprzyk Zofia Inspektor pok. 223 77 4080561 z.kasprzyk@www.nysa.pl
Lampa Grażyna Inspektor pok. 222 77 4080572 g.lampa@www.nysa.pl
Ruda Marek Inspektor pok. 222 77 4080572 m.ruda@www.nysa.pl
Ludwikowska Marta Podinspektor pok. 223 77 4080571 m.ludwikowska@www.nysa.pl
Tokarczyk Paulina Podinspektor pok. 223 77 4080561 p.tokarczyk@www.nysa.pl

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Sokołowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Sokołowska
Data wprowadzenia:2019-06-14 15:17:51
Opublikował:Agnieszka Sokołowska
Data publikacji:2019-06-17 07:20:21
Ostatnia zmiana:2019-06-18 08:41:57
Ilość wyświetleń:198

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij