Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Nysie

Kolorowy pasek

Skład Rady Miejskiej

Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Nakonieczny Paweł - Przewodniczący

Dyżur: każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 16.00-17.00, pok. 207

p.nakonieczny@www.nysa.pl; tel. 77 4080512
Bogdanowski Łukasz - Wiceprzewodniczący l.bogdanowski@www.nysa.pl
Jankowicz Sebastian - Wiceprzewodniczący s.jankowicz@www.nysa.pl
Szyra Paweł - Wiceprzewodniczący p.szyra@www.nysa.pl

Radni Rady Miejskiej

Bednarz Dariusz d.bednarz@www.nysa.pl
Bosak Joanna j.bosak@www.nysa.pl
Cwajna Lilla l.cwajna@www.nysa.pl
Czuchraj Jacek j.czuchraj@www.nysa.pl
Dziaduś Przemysław p.dziadus@www.nysa.pl
Grubiak Wojciech w.grubiak@www.nysa.pl
Hałajko Edward e.halajko@www.nysa.pl
Jamiński Ryszard  r.jaminski@www.nysa.pl
Kamienik Feliks f.kamienik@www.nysa.pl
Konik Zdzisław z.konik@www.nysa.pl
Krzysik Maciej m.krzysik@www.nysa.pl
Kwiatkowski Damian d.kwiatkowski@www.nysa.pl
Lichnowska Celina c.lichnowska@www.nysa.pl
Pasieka Danuta d.pasieka@www.nysa.pl
Szewczuk Ewelina e.szewczuk@www.nysa.pl
Święs Marek m.swies@www.nysa.pl
Tarnowski Jacek j.tarnowski@www.nysa.pl
Trytko-Warczak Jolanta j.trytko@www.nysa.pl
Zelent Adam a.zelent@www.nysa.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Sokołowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Sokołowska
Data wprowadzenia:2019-06-13 11:40:38
Opublikował:Agnieszka Sokołowska
Data publikacji:2019-06-13 11:42:01
Ostatnia zmiana:2019-06-13 12:57:20
Ilość wyświetleń:813

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij