Zamknij okno Drukuj dokument

Konstanty Ewelina - Naczelnik - pok. 16 - tel. 77 4080509 -e.konstanty@www.nysa.pl

DO - Komórka Dowodów Osobistych

Kaczmarska Aneta Inspektor pok. 17 77 4080531 a.kaczmarska@www.nysa.pl
Wierdak Tomasz Podinspektor pok. 17 77 4080531 t.wierdak@www.nysa.pl

EL - Komórka Ewidencji Ludności

Cymbalista Małgorzata Inspektor pok. 19 77 4080527 m.cymbalista@www.nysa.pl
Byczek Maciej    Podinspektor pok. 19 77 4080527 m.byczek@www.nysa.pl
Kochajkiewicz Jadwiga Podinspektor pok. 19 77 4080637 j.kochajkiewicz@www.nysa.pl
Płończak Anna Podinspektor pok. 18 77 4080606 a.plonczak@www.nysa.pl

ED - Komórka Działalności Gospodarczej

Sroka Sylwia Inspektor pok. 124 77 4080550 s.sroka@www.nysa.pl
Zajma Agnieszka Inspektor pok. 124 77 4080564 a.zajma@www.nysa.pl

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Sokołowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Sokołowska
Data wprowadzenia:2019-06-14 11:59:07
Opublikował:Agnieszka Sokołowska
Data publikacji:2019-06-17 07:15:57
Ostatnia zmiana:2019-06-27 13:59:00
Ilość wyświetleń:435