Zamknij okno Drukuj dokument

Mnich Roman - Naczelnik - pok. 109 - tel. 77 4080569

RN - Komórka Realizacji Inwestycji

Jakimczyk Kazimierz Inspektor pok. 110 77 4080581 k.jakimczyk@www.nysa.pl
Borek Zenon Inspektor pok. 111 77 4080579 z.borek@www.nysa.pl
Szczęsna Halina Inspektor pok. 109 77 4080580 h.szczesna@www.nysa.pl
Budzińska Ewelina Podinspektor pok. 107 77 4080552 e.budzinska@www.nysa.pl

RE - Komórka Remontów

Szatkowski Witold Inspektor pok. 111 77 4080567 w.szatkowski@www.nysa.pl

PR - Komórka Przygotowania Inwestycji

Tatarczak Andrzej Inspektor pok. 111 77 4080579 a.tatarczak@www.nysa.pl

UR - Komórka Umów i Rozliczeń

Piwowar Kazimiera Inspektor pok. 110 77 4080582 k.piwowar@www.nysa.pl
Siwiec Katarzyna Inspektor pok. 110 77 4080581 k.siwiec@www.nysa.pl

PF - Komórka Pozyskiwania Funduszy

Długosz-Bilińska Monika Inspektor pok. 107 77 4080552
Olejnik Joanna Inspektor pok. 107 77 4080519 j.olejnik@www.nysa.pl
Smyk Anna Inspektor pok. 107 77 4080552 a.smyk@www.nysa.pl

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Sokołowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Sokołowska
Data wprowadzenia:2019-06-14 14:17:23
Opublikował:Agnieszka Sokołowska
Data publikacji:2019-06-17 07:16:18
Ostatnia zmiana:2019-07-02 14:50:04
Ilość wyświetleń:419